Profesjonalne i rzetelne

Usługi naszej firmy

Instalacje elektryczne standardowe

Systemy alarmowe

Instalacje inteligentne

Nowa filozofia sterowania koncentruje się na urządzeniach mobilnych dając Ci nieograniczone i niepowtarzalne możliwości. Nie ma znaczenia czy myślisz o oświetleniu, ogrzewaniu, roletach czy obrazie z kamer. Wszystko to osiągalne jest na ekranie Twojego smartfona lub tabletu. Czysta innowacja.

Czy wiesz, jak działa automatyka domowa? Wracasz po całym dniu pracy do mieszkania, w którym panuje idealna temperatura. Przekraczasz próg, a światło samo się włącza. W tle słyszysz swoją ulubioną muzykę. Nawet nie wiesz jak bardzo inteligentne instalacje ułatwiają życie! Przyjazny i intuicyjny panel dotykowy pozwoli Ci szybko i sprawnie skonfigurować wszystkie urządzenia tak, by Twoje życzenia spełniały się, zanim zdążysz je wypowiedzieć na głos. Co więcej, panele i elementy systemu cechuje wysoka estetyka i nowoczesny design.

Twój inteligentny dom potrafi dużo więcej. Niesamowity komfort to tylko niewielki wycinek jego możliwości! Automatyka budynkowa może także dbać o Twoje bezpieczeństwo: w sytuacji zagrożenia odetnie dopływ gazu, wody i prądu, zaalarmuje odpowiednie służby. Ponadto inteligentny budynek to właściwe zarządzanie energią! Nie używasz danych urządzeń, ale zapomniałeś ich wyłączyć – po ustalonym czasie są one automatycznie przełączane w tryb czuwania lub wyłączane. W ten sposób nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale również chronisz środowisko naturalne!

Pomiary elektryczne

Montaż instalacji przemysłowych

Utrzymanie ruchu obiektu jak również maszyn

Budowa rozdzielni, szaf sterowniczych

Montaż tras kablowych

Systemy zasilania rezerwowego, agregaty prądotwórcze